Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Tēmas kat. apakštēma
Struktūrv. tēmas apakštēma
 • Noslēgušās LU un LMT Datorzinātņu dienas 2013!
  09.08.2013

  Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā no 5. līdz 7. augustam norisinājās „LU un LMT Datorzinātņu dienas”. Konferencē piedalījās studenti un pasniedzēji no dažādām Latvijas augstskolām, dažām ārzemju augstskolām, kā arī zinātnisko institūtu pārstāvji. Konferences mērķis bija veicināt Latvijas augstskolu datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studentu un pasniedzēju savstarpēju zināšanu, pieredzes un ideju apmaiņu.

 • Šodien sākas LU un LMT Datorzinātņu dienas!
  05.08.2013

  Šodien, 5.augustā, Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā, jau trešo reizi norisinās Latvijas Universitātes sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) rīkotā konference „LU un LMT Datorzinātņu dienas”. Konferencei šogad pieteikušies 93 dalībnieki no septiņām Latvijas augstskolām, divām ārzemju augstskolām, kā arī Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta un Elektronikas un datorzinātņu institūta pārstāvji.

 • Konferences programma
  05.08.2013

 • LU un LMT Datorzinātņu dienas - jau nākamnedēļ!
  02.08.2013

  No 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā, jau trešo reizi norisināsies konference „LU un LMT Datorzinātņu dienas”.

 • Pagarināta pieteikšanās „LU un LMT Datorzinātņu dienām”
  18.06.2013

  Vēl līdz 28. jūnijam pagarināta pieteikšanās konferencei „LU un LMT Datorzinātņu dienas”, kuru organizē Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Šogad konference norisināsies no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā. Konference notiks jau trešo reizi.

 • Studenti un pasniedzēji aicināti pieteikties „LU un LMT Datorzinātņu dienām”
  22.05.2013

  Šogad no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā, Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) jau trešo reizi rīko konferenci „LU un LMT Datorzinātņu dienas”. Studenti un pasniedzēji ir aicināti pieteikties pasākumam līdz 17. jūnijam.

 • Augustā jau trešo reizi norisināsies „LU un LMT Datorzinātņu dienas”
  14.05.2013

  Šogad no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā, Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) jau trešo reizi rīko konferenci „LU un LMT Datorzinātņu dienas”. Konferences mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studentu un pasniedzēju savstarpēju zināšanu, pieredzes un ideju apmaiņu.